PODĚKOVÁNÍ Volby 2018

Lidé

Našimi zastupiteli jsou Marie KučerováBlanka CharvátováMarek Havrda, Petr Říha a Lucie Doležalová.

Členové výborů
Finanční výborPetr ŘíhaIng. Michal Hanus.
Kontrolní výborIng. Marie Kučerová a Mgr. Lucie Doležalová.

Členové komisí
Dopravní komise: Bc. Karel Zmeškal a Jaroslav Merta. 
Komise územního rozvoje: Ing. arch. Petr Kučera.
Bytová komiseMgr. Lenka Zmeškalová.
Komise sociální politiky a zdravotnictvíIng. Hana Mertová.
Komise volnočasových aktivitIng. Michaela Kozlovskij Skalníková.
Komise vzdělávání a výchovyMgr. Lucie Doležalová
Komise životního prostředí: Ing. Martin Bruoth
Komise Zdravé MČ a místní Agendy 21Mgr. Lenka Danielová


Marie Kučerová, zastupitelka Praha 21, Újezd nad lesy, STAN

Ing. Marie Kučerová

ÚČETNÍ AUDITOR

Do Újezda jsem se přistěhovala před 17 lety a je to mé první bydliště, které jsem si vybrala sama z dalších možností, prostě se mi zde zalíbilo. Jsem pražský patriot. Můj dědeček mě učil znát Prahu. Můj syn jako architekt, urbanista o Praze již řadu let úspěšně přednáší a věřím, že lásce k nejkrásnějšímu městu světa podlehne i má vnučka, která zatím teprve bojuje s rovnováhou.

Číst více …

Blanka Charvátová

Bc. Blanka Charvátová

SYSTÉMOVÝ SPECIALISTA GŘ ČD, A.S.

Je mi 31 let a celý svůj život bydlím na Rohožníku. Jsem vdaná, mám dvě malé děti a momentálně mi končí rodičovská dovolená. Na mateřskou dovolenou jsem nastupovala jako systémový specialista Generálního ředitelství Českých drah, předtím jsem pracovala jako Account Administration Officer u The Royal Bank of Scotland N.V.

Číst více …

Vyrostl jsem v Běchovicích, kde jsem chodil i do školy. Do Újezda jsem jezdil k holiči, do knihovny, za kamarády na Rohožník a na tenis, o pár let později na kulečník. Po návratu ze studií jsem postavil dům v Újezdě.

Číst více …

Petr Říha, zastupitel Praha 21, Újezd nad lesy, Piráti a STAN pro Újezd

Petr Říha

INFORMATIK

Po celý svůj život jsem ajťákem. Velmi rád cestuji, ideálně na vlastní pěst a po vlastní ose. Mám rád sport, zejména lyžování,
tenis a hokej. Preferuji zimu před létem a koňak před vodkou.

Číst více …

Jmenuji se Lucie Doležalová, je mi 37 let. Pocházím z Malé Strany, odkud jsme se před pěti lety s manželem a třemi dětmi přestěhovali do Újezda – do starého domu, který postupně sami opravujeme. Vystudovala jsem gymnázium Na Zatlance a Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

Číst více …

Jmenuji se Lenka Danielová, je mi 38 let. V Újezdě nad Lesy bydlím 9 let. Narodila jsem se ve východočeské Litomyšli, ale celý svůj dospělý život žiji v Praze.

Číst více …

Jiří Bureš

Ing. Jiří Bureš

SYSTÉMOVÝ INTEGRÁTOR

Je mi 48 let. Mám dvě děti ve věku šestnáct a jeden rok. Od narození žiju v Újezdě nad Lesy v domku, který postavil můj praděd, když se vrátil z Ruska z legií.

Číst více …

Je mi 37 let, mám dvě malé dcery předškolního věku. V Újezdě žiji 35 let. Vystudovala jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy.

Číst více …

Hana Mertová

Ing. Hana Mertová

SYSTÉMOVÝ SPECIALISTA

Jmenuji se Hana Mertová. Před čtyřiatřiceti lety jsem se narodila na Královských Vinohradech. Jsem sedm let vdaná za zdejšího „starousedlíka“ a dobrovolného hasiče Jaroslava Mertu a máme spolu dvě děti ve věku čtyři a šest let.

Číst více …

Jmenuji se Michal Hanus a je mi 47 let. V Újezdě nad Lesy žiji 14 let. Narodil jsem se a celý život bydlím v Praze. Mám dvě děti ve věku 10 a 13 let. Jsem investorem do začínajících firem, kterým pomáhám vyrůst.

Číst více …

Jiří Kuchařík

Jiří Kuchařík

ELEKTROMECHANIK

Ahoj, jsem Jiří Kuchařík, je mi 55. Újezďákem jsem v podstatě od roku 2000. Tehdy jsem se přistěhoval k mámě. Na Blatově mám trvalé bydliště od roku 2011.

Číst více …

Zuzana Roxerová

RNDr. Zuzana Roxerová Ph.D.

VĚDECKÝ PRACOVNÍK

Je mi 40 let. V Újezdě žiji 8 let, v průběhu kterých se mi narodily postupně tři děti. Nyní jsem na rodičovské dovolené a na částečný úvazek pracuji na Akademii věd.

Číst více …

Vladimír Sklenář

Vladimír Sklenář

PODNIKATEL

Jmenuji se Vladimír Sklenář. Je mi 42 let, a v Újezdě žiji od svých tří let, tak se považuji za rodáka z Blatova.

Číst více …

Narodila jsem se v Brně, ale kořeny mám v místě, které žilo tradicemi, srdečnými sousedskými vztahy, pospolitostí a křesťanskými hodnotami. V Praze žiji 24 let. V Újezdě 8 roků, společně s manželem a dvěma dětmi.

Číst více …

Kateřina Burdová

Kateřina Burdová

RODIČOVSKÁ DOVOLENÁ

Jsem maminka na mateřské dovolené, která žije v Újezdě celý svůj život a má to tady ráda.

Číst více …

Jana Bruothová

MUDr. Jana Bruothová

PRAKTICKÁ LÉKAŘKA

Je mi 43 let, do Újezda jsem se s rodinou přistěhovala v roce 2003 z Horních Počernic.

Číst více …

Narodil jsem se v roce 1977 v Ostravě a po absolutoriu Janáčkovy konzervatoře jsem pokračoval ve studiu na AMU v Praze, kde jsem získal titul magistr umění v oboru hra na violoncello.

Číst více …