Martin Bláha

Martin Bláha

produkční, Piráti

Kdo jsem

Jmenuji se Martin Bláha, je mi 24 let a v Újezdě žiji od narození. Po absolvování gymnázia PORG jsem studoval několik let na FSV UK, momentálně studuji mediální studia na MUP. Dva roky jsem pracoval jako zprávař pro iHNed.cz, momentálně se věnuji produkci. V minulosti jsem se jako produkční podílel na koncertech v pražských klubech a festivalu NaKaši Fest. Momentálně se jako produkční věnuji larpům se spolkem Rolling. Jsem členem Pirátské strany.

Proč kandiduji

Ke kandidatuře mě vyburcovalo chování současného vedení radnice, pro větší zapojení do dění v Újezdě jsem se rozhodl definitivně při veřejném projednávání bus pruhu. Jsem toho názoru že je třeba odstavit ANO a ODS od moci v Újezdě a věřím, že právě koalice Újezd ŽIJE má nejlepší šanci toho dosáhnout a zároveň vést Újezd smysluplně. Proto jsem se rozhodl kandidátku podpořit svou účastí.

Čeho chci dosáhnout

Mým snem je, že obyvatelé Újezda budou aktivně zapojeni do místního politického dění. Nechci aby se opakovalo utajování informací nebo dokonce přímo lži ze strany radnice jako při aféře okolo bus pruhu. Chci aby občané byli o dění informování a měli vždy dostatečnou příležitost se vyjádřit a být slyšeni. Jako pirát také samozřejmě prosazuji maximální transparentnost.

Co umím

Jako produkční mám celkem dobré organizační a logistické dovednosti a také výdrž telefonovat lidem dokud se nestane to, co potřebuji. Problémům nejraději předcházím, ale když nastanou, tak je zvládám řešit. Také umím 3 cizí jazyky, tancovat čaču, házet žabky a pískat na prsty (ale ne moc dobře).

Co mě baví

Rád vařím, dokonce jsem se zúčastnil soutěže Masterchef (a vypadl v prvním kole, ale na to se historie ptát nebude). Jsem velkým fanouškem veškerých médií, která dokáží předat nějaký příběh, ale třeba i zkušenost nebo pocity, tj. mimo filmy, seriály a divadlo například také larp, videohry nebo deskovky.