Kdo jsem

Je mi 37 let, mám dvě děti v předškolním věku, pocházím z Braníku a v Újezdě žiji 3 roky. Studoval jsem učitelství a psychologii, pracoval jako lektor primární prevence a krizový intervent. Zároveň jsem vedl několik hospod i kaváren a u tohoto povolání jsem zůstal. Posledních 7 let provozuji kavárnu v Národní technické knihovně.

Proč kandiduji

Újezd má řadu předností, ale jeho správa a rozvoj není na takové úrovni, jakou by si zasloužil. Po letech stagnace se uskutečňují projekty bez kvalitní přípravy, dostatečné komunikace s občany a bez zjevné koncepce. Chybí mi plánování na delší dobu, než je jedno volební období.

Čeho chci dosáhnout

Chtěl bych dosáhnout toho, aby kvalita občanské vybavenosti a rozvojových projektů odpovídala evropské metropoli v 21. století. Radnice by měla víc řešit prioritní témata Újezda, jako jsou dopady dopravní situace, zanedbaný veřejný prostor nebo ladem ležící Ideal lux. Přál bych si, aby v naší základní škole vládla dobrá atmosféra a vstřícné vztahy mezi dětmi, učiteli a rodiči a používaly se současné vzdělávací postupy.

Co umím

Při svém podnikání jsem se naučil, že je zásadní mít se svými kolegy, obchodními partnery a zákazníky důvěryhodné a spolehlivé vztahy. Když je něco důležitého v nepořádku, neumím to nechat být. Když nedostanu odpověď na otázku, zeptám se znovu. Neumím dělat věci, ve kterých nevidím smysl.

Co mě baví

V zimě miluji běžky, v Praze jsem rád, když se mi občas povede navštívit bazén. Cestuji často na motorce, aybch spojil příjemné s užitečným. Jsem nadšený chalupář. Jakmile to s dětmi půjde, těším se také na návrat do vysokých hor. Zajímám se o architekturu. Baví mě kafe a pivo.