O nás

Jsme PIRÁTI A STAN PRO ÚJEZD

Naše posláníAktivně přispívat k tomu, aby se nám tu žilo ještě lépe.

Jsme aktivní lidé, kteří se chtějí podílet na tom, aby se nám všem v Újezdě nad Lesy žilo lépe. V komunálních volbách v roce 2018 jsme kandidovali poprvé. Jako nový subjekt jsme obsadili druhé místo a získali pět zastupitelských mandátů.

Budeme se snažit, abychom svými profesními znalostmi, nadšením a energií nezklamali důvěru, kterou jste do nás vložili a které si vážíme. Cítíme, že je možné začít měnit věci k lepšímu a chceme pro to, byť z opozičních lavic, udělat maximum. Uvědomujeme si, že když se bude stále říkat jen to, že něco nejde, tak se tady nic nezmění. A to my nechceme.

Vnímáme, že Újezd má mnoho nevyřešených kauz a problémů a rádi bychom pomohli s jejich řešením. To se týká například hasičské zbrojnice, psího cvičiště, dostavby nádvoří druhého stupně školy, zdravotního střediska na Rohožníku, nebo omezení hazardu v obci. K dalším tématům, kterým se chceme nejen v následujících čtyřech letech věnovat, je revitalizace Sídliště Rohožník, celková změna a úprava cesty na nádraží jak pro pěší tak i cyklisty, rekultivace lesíku u školy, dostavba hřiště v Druhanické, analýza možností parkování vozidel u vlakového nádraží, či výstavba nových chodníků a oprava silnic.

Náklady na kampaň

Smlouva STAN a Piráti

Demokratické minimum


Vydali jsme Újezdské Noviny 01/2020