Jiří Kuchařík

Jiří Kuchařík

elektromechanik, energetik, STAN

Kdo jsem

Ahoj, jsem Jiří Kuchařík, je mi 55. Újezďákem jsem v podstatě od roku 2000. Tehdy jsem se přistěhoval k mámě. Na Blatově mám trvalé bydliště od roku 2011.

Proč kandiduji

Začátkem roku 2018 jsem postřehl skupinku diskutujících nad tématy a jevy Újezda. Trochu jsem se zapojil a jelikož mi prostředí a kvalita života zde na Blatově není lhostejná, rozhodl jsem se kandidovat. Než jsem se přestěhoval tak jsem celý život bydlel v paneláku na Zahradním městě. Život v rodinném domě mě nadchl. Od roku 2003 jsem procházel stavebními a dalšími jednáními ohledně zainvestování našeho rodinného pozemku. Celý ten proces mně otevřel „oči“. Nyní tvořím pomalu mé samostatné bydlení.

Čeho chci dosáhnout

Chtěl bych, aby lidi i přes současný marast ve vedení obce, byli hrdí na Újezd a jeho činnosti.

Co umím

Každý den jsem v rámci práce s rozvozem jídla v kontaktu s životem a lidmi. Co uvidím, žažiju a vyslechnu to bych rád poskytl lidem se zájmem pro život v obci. Dříve jsem pracoval jako elektro údržbář v Tesle Holešovice, dále po škole jako energetik a po změně poměrů jsem pokračoval na správě areálu Pražské tržnice.

Co mě baví

Rád jezdím na motocyklu za středověkými památkami naší republiky.Rád hraju squash a jezdím na kole a příležitostně si zajdu vyřešit do místní restaurace celosvětové problémy. Dříve jsem hodně a rád fotografoval.