Zpráva z krajské schůze pražských Pirátů v Újezdě nad Lesy 4.7.2019

Ve čtvrtek 4.7.2019 se na okraji Prahy, v Újezdě nad Lesy, uskutečnila výjezdní krajská schůze pražské organizace Pirátské strany. Dorazil mimo jiné primátor hl.m. Prahy Zdeněk Hřib, poslanci Jakub Michálek a Jan Lipavský, radní a zastupitelé hl.m. Prahy Adam Zábranský, Michaela Krausová, Viktor Mahrik, z pražského předsednictva Pirátů například Jan Hora či starostové jiných městských částí  – Daniel Mazur (Praha 5), či Zorka Starčevičová (Klánovice) a také zástupci široké veřejnosti, nejen z Újezdu nad Lesy, ale i širokého okolí.

Dozvěděli jsme se novinky z pražského Magistrátu, Poslanecké sněmovny a vedla se živá diskuse, kdy se přítomní ptali například na výstavbu pražského okruhu, výstavbu metra D, aktuální politickou situaci a na projekty, na kterých Piráti pracují.  Řešila se i dostupnost bydlení pro seniory a rodiny s dětmi a otázka konce bydlení rodin na ubytovnách

Zajímá vás víc? Pak se podívejte na www.piratipracuji.cz a na www.praha.pirati.cz

Děkujeme Penzionu a restauraci Petra za zázemí, bylo příjemné vyjet z Pirátského centra v rušném centru Prahy a užít si neformální atmosféry a klidu na periferii. Těšíme se na příští výjezdní schůzi!

Fotografie z akce naleznete na https://www.ujezdzije.cz/krajska-schuze-piratu-v-ujezde-nad-lesy/

Blanka Charvátová, zastupitelka Prahy 21