Krajská schůze pražských Pirátů mimořádně v Újezdě nad Lesy!

Ve čtvrtek 4.7.2019 od 18:00 se v Újezdě nad Lesy v Penzionu Petra (Zalešanská 679) mimořádně uskuteční krajská schůze pražské organizace Pirátské strany. Schůze je otevřená i pro veřejnost.

„Jsme rádi, že se Piráti rozhodli pro výjezdní zasedání krajské schůze právě u nás na Praze 21. Můžeme jim tak přiblížit, co obnáší život na periferii a s jakými starostmi a radostmi se tu potýkáme každý den. A zároveň se my můžeme dozvědět, co se odehrává na pražském Magistrátu a zeptat se na vše, co nás zajímá. Ráda bych připomněla, že krajská schůze je jako vždy veřejná.“ Blanka Charvátová, zastupitelka Prahy 21

Do Újezda nad Lesy se nejlépe dostanete vlakem z Masarykova nádraží (linka S1, odjezd vždy v 01 a 31) a z Hlavního nádraží (linka S7, odjezd vždy ve 14 a 44), oboje do zastávky Praha – Klánovice. Zde je možné přestoupit na autobus (linka 211 a 391) do zastávky Sudějovická. Můžete také využít autobus MHD, z Černého Mostu linka 250, z Depo Hostivař linka 163, to ale vzhledem k silné automobilové dopravě nedoporučujeme.