Lenka Danielová

Mgr. Lenka Danielová
Mgr. Lenka Danielová
Mgr. Lenka Danielová
Mgr. Lenka Danielová
Mgr. Lenka Danielová

Mgr. Lenka Danielová

Příspěvky Lenky Danielové

Kdo jsem

Jmenuji se Lenka Danielová, je mi 38 let. V Újezdě nad Lesy bydlím 9 let. Narodila jsem se ve východočeské Litomyšli, ale celý svůj dospělý život žiji v Praze. Mám tři děti ve věku 6, 8 a 10 let, můj muž pracuje jako projektant dopravních staveb. Po pětileté rodičovské pauze jsem se vrátila do právní praxe jako podnikový právník ve velké nadnárodní společnosti. Nyní působím jako samostatný advokát se specializací na obchodní a rodinné právo a své sídlo mám zde, v Újezdě.

Proč kandiduji

„Rodičovské nepokoje“ související s odchody učitelů v květnu a červnu 2017 mě, společně s dalšími rodiči, přivedly k založení spolku rodičů při Masarykově ZŠ, kde působím jako člen výkonného výboru. Po roce fungování spolku vidím, že zřizovatel nevyužívá své možnosti, jak ovlivnit situaci ve škole. Nechci jenom z dálky kritizovat, ale chci si to zkusit, být u toho.

Čeho chci dosáhnout

Věřím, že náš program osloví voliče, kteří chtějí změnu, a že ho budeme moci na radnici uvést v život a zrealizovat tak, mimo jiné, i potřebné změny ve školství.

Co umím

Rozumím zákonům a umím v nich hledat, takže se jen tak nezaleknu zvolání, že něco nejde, protože by to odporovalo zákonům (GDPR?). Umím lidem naslouchat a nejsem konfliktní, nerada se hádám, naopak ráda dávám lidi dohromady a v budoucnu se chci věnovat mediaci.

Co mě baví

Ráda sportuji, tančím, zpívám, trávím čas s dětmi, ideálně na výletech nebo na horách.